Wybory uzupełniające do IRSS – 2022

Drodzy Studenci, Drogie Studentki Instytutów Bezpieczeństwa i Informacji, Instytutu Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych, Matematyki, Nauk o Informacji, Neofilologii i Geografii,

Zgodnie z ordynacją czekają Was wybory uzupełniające/całościowe do Instytutowych Rad Samorządu Studentów. Poniżej przedstawiamy Wam kalendarz wyborczy oraz wakaty, nad których uzupełnieniem będziecie głosować.

Zachęcamy Was do zgłaszania kandydatur oraz w późniejszych terminach do głosowania.

Wakaty:
Instytut Bezpieczeństwa i Informatyki – 5
Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych – 4
Instytut Matematyki – 2
Instytut Nauk o Informacji – 3
Instytut Neofilologii – 3
Instytut Geografii – 2
Kto może się zgłaszać?
Każdy student z instytutu, w którym są przeprowadzane wybory;
Co trzeba zrobić?
Wypełnić formularz zgłoszeniowy i zebrać poparcie od co najmniej 5 studentów;
Do kiedy?
od 22 do 25 listopada
Więcej aktualnych informacji na Facebooku Samorządu Studentów.