Przedstawiciele Samorządu Studentów

Członkowie Zarządu

Kinga Tyrka

(II rok Politologia II stopień)

Przewodnicząca Samorządu Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego

kinga.tyrka@student.up.krakow.pl

Spotkania możliwe po wcześniejszym umówieniu lub w formie elektronicznej.

Anna Zawalska

(I rok Bioinformatyka)
Przewodnicząca Komisji ds. Socjalnych Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego

anna.zawalska@student.up.krakow.pl

Joanna Podgórska

(III rok Inżynieria Bezpieczeństwa)
Przewodnicząca Komisji ds. Kultury Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego

joanna.podgorska@student.up.krakow.pl

Paulina Pendziwiatr

(III rok Ekonomia Społeczna)
Przewodnicząca Komisji ds. Promocji Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego

paulina.pendziwiatr@student.up.krakow.pl

Wiceprzewodniczący:

Wojciech Piętoń – wojciech.pieton@student.up.krakow.pl
Jolanta Jonaszek – jolanta.jonaszek@student.up.krakow.pl

Aleksandra Kościelna

(II rok Politologia, III rok Prawo)
Przewodnicząca Komisji ds. Jakości Kształcenia Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego

aleksandra.koscielna@student.up.krakow.pl

Bartłomiej Pietras

(I rok Informatyka II stopień)
Przewodniczący Komisji ds. Informatyzacji Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego

bartlomiej.pietras1@student.up.krakow.pl

Artur Lechowicz

(IV rok Prawo)
Przewodniczący Komisji ds. Praw Studenta Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego

artur.lechowicz@student.up.krakow.pl

Karol Frytek

(IV rok Informatyka)
Przewodniczący Komisji ds. Współpracy Studenckiej Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego

karol.frytek@student.up.krakow.pl

Maciej Lisowski

(III rok Prawo)
Sekretarz Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego

maciej.lisowski@student.up.krakow.pl

Komisja Wyborcza Samorządu Studentów

Nikola Kaczyńska

(I rok Prawo)
Przewodnicząca Komisji Wyborczej Samorządu Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego

nikola.kaczynska@student.up.krakow.pl

Wiceprzewodnicząca:
Julia Michałek – julia.michalek@student.up.krakow.pl

Sekretarz:
Szymon Majewski – szymon.majewski@student.up.krakow.pl

Pełen skład Komisji Wyborczej Samorządu Studentów:

Maria Franelak – maria.franelak@student.up.krakow.pl
Nikola Kaczyńska – nikola.kaczynska@student.up.krakow.pl
Julia Michałek – julia.michalek@student.up.krakow.pl
Bartłomiej Greiner – bartlomiej.greiner@student.up.krakow.pl
Szymon Majewski – szymon.majewski@student.up.krakow.pl

Komisja Rewizyjna Samorządu Studentów

Maciej Łasocha

(III rok Bioinformatyka)
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Samorządu Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego

maciej.lasocha1@student.up.krakow.pl

Wiceprzewodnicząca:
Karolina Różewicz – karolina.rozewicz@student.up.krakow.pl

Sekretarz:
Jakub Ireneusz Gajda – jakub.gajda2@student.up.krakow.pl

Pełen skład Komisji Rewizyjnej Samorządu Studentów:

Aleksandra Gałecka – aleksandra.galecka@student.up.krakow.pl
Paulina Górska – paulina.gorska@student.up.krakow.pl
Karolina Różewicz – karolina.rozewicz@student.up.krakow.pl
Jakub Ireneusz Gajda – jakub.gajda2@student.up.krakow.pl
Maciej Łasocha – maciej.lasocha1@student.up.krakow.pl

Potrzebujesz rady? Masz wiele pytań? Zajrzyj do pokoju 270!