Posiedzenie Parlamentu Studentów UP – 28.02

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,
informujemy, że w dniu 28.02.2022 r. o godzinie 18:00 odbędzie się posiedzenie ParlamentuStudentów Uniwersytetu Pedagogicznego.
Posiedzenie będzie miało charakter zdalny i odbędzie się na platformie Teams.

Przypominamy, że posiedzenia Parlamentu Studentów pozostają otwarte dla społeczności akademickiej. W obradach mogą brać udział wszyscy studenci, jednak prosimy o przekazanie informacji dotyczącej chęci uczestniczenia osób, które nie są delegatami na adres: samorzad@up.krakow.pl do dnia 28.02.2022 do godz. 17:00

21 lutego 2022