Ogłoszenie wyników wyborów do Rad Mieszkańców Domów Studenckich UP

Halo, halo, mieszkańcy Akademików!

Pamiętacie na kogo głosowaliście?

To już dziś mamy przyjemność przedstawić Wam studentów wybranych do Rad Mieszkańców Akademików.

Zobacz, kto będzie reprezentował interesy w Twoim akademiku!

DS Krakowiak

Kochanowska Marta 7
Balcar Celina 6
Pyka Emilia 5
Bojczuk Kaja 3

DS Za Kolumnami

Jasion Aneta 26
Cierpisz Nikola 25
Fornagiel Jakub 16
Tomas Eliza 12
Stręk-Sitarz Patrycja 9

DS Zaułek

Nieć Filip 7
Wrońska Aleksandra 7
Kucharska Elżbieta 6
Słomian Jagoda 4

Witamy na stanowiskach, życzymy pracowitej i pasjonującej kadencji pełnej owocnej współpracy!

Jednocześnie informujemy, że odbędzie się II tura wyborów w przedmiocie uzupełnienia wakatów w DS. „Krakowiak” oraz DS „Zaułek”.

Więcej informacji wkrótce!