Ogłoszenie listy kandydatów do Rad Mieszkańców Domów Studenckich UP

Drodzy Mieszkańcy Domów Studenckich!

W związku ze zbyt małą liczbą zgłoszeń kandydatów w wyborach do Rad Mieszkańców informujemy, że wybory planowane na dzień 7 grudnia 2022 roku NIE ODBĘDĄ SIĘ.

Kolejny termin wyborów planowany jest na styczeń – zostanie on jednak podany do informacji w późniejszym terminie. Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur w terminie kolejnym – poniżej lista kandydatów, którzy do tej pory się zgłosili.

Zobacz listę kandydatów!