Lista kandydatów II tury wyborów do Rady Mieszkańców w DS. „Zaułek” oraz brak II tury w DS. „Krakowiak”

Drodzy Mieszkańcy Akademików!

W związku z trwającą II turą wyborów do Rad Mieszkańców waszych Akademików, pragniemy przedstawić Wam kandydatów na stanowisko w RM.
Szukajcie swoich kandydatów wśród listy z każdego z akademików poniżej:
🏘 DS. Zaułek
👉 Aleksandra Moryto

Jednocześnie informujemy, że z uwagi na brak zgłoszeń w II wyborów do Rad Mieszkańców w DS. „Krakowiak” Komisja Wyborcza Samorządu Studentów odstępuje od przeprowadzenia II tury wyborów do RM w DS. „Krakowiak”.

Przypominamy również, że już mieszkańcy DS. Zaułek będą mogli wziąć udział w głosowaniu, do czego Was zachęcamy!

A już 6 marca odbędzie się pierwsze posiedzenie Rad Mieszkańców! Informacje wkrótce!