Instytutowe Rady Samorządu Studentów

Instytutowa Rada Samorządu Studentów

Instytutowa Rada Samorządu Studentów (IRSS) jest organem Samorządu Studentów, tworzonym w samodzielnej jednostce organizacyjnej, prowadzącej kierunek/i studiów. Liczy od trzech do pięciu członków. IRSS reprezentuje Przewodniczący IRSS, do którego obowiązków należy m.in.: zwoływanie i prowadzenie obrad IRSS oraz kierowanie pracami IRSS.

Do zadań IRSS w szczególności należy:

  • wybór i odwołanie przedstawiciela do Parlamentu Studentów;
  • współpraca i współdecydowanie w ustalaniu planów i programów studiów, w tym:
    • opiniowanie nowych planów i programów studiów;
    • opiniowanie zmian w planach i programach studiów;
  • udział w ustaleniach dotyczących organizacji studiów, w tym opiniowanie harmonogramów zajęć;
  • opiniowanie kandydatur osób do pełnienia funkcji opiekuna roku;
  • uczestniczenie w egzaminach komisyjnych na wniosek zainteresowanych studentów.

Materiały do pobrania dla członków IRSS:

Poznaj członków IRSS w Twoim instytucie
  • Maciej Łasocha (3 rok, bioinformatyka)
  • Paulina Likus (1 rok mgr, biologia laboratoryjna)
  • Wojciech Piętoń (3 rok, bioinformatyka)
  • Karolina Figuła (3 rok, filologia angielska)
  • Aleksandra Morawa (1 rok mgr, filologia angielska)
  • Mikołaj Krawczyk (1 rok mgr, filologia angielska)
  • Weronika Ciałowicz (1 rok mgr, filologia polska)
  • Joanna Leśniak (3 rok, filologia polska)
  • Maja Grabowska (1 rok, logopedia)
  • Katarzyna Boczkowska (2 rok mgr, kulturoznawstwo i wiedza o mediach)
  • Bartłomiej Greiner (1 rok, kognitywistyka)
  • Salvador Romero-Gardocka (1 rok, kognitywistyka)
  • Maria Zguda (1 rok, kognitywistyka)
  • Karina Kobiałka (1 rok, etyka – mediacje i negocjacje)
  • Kamil Losiak (2 rok, filozofia)
  • Adrian Rutka (3 rok, Fizyka)
  • Martyna Flur (5 rok, Fizyka)
  • Patryk Mazur (5 rok, gospodarka przestrzenna)
  • Jakub Pałucki (3 rok, gospodarka przestrzenna)
  • Gabriela Jurowaty (1 rok, geografia)
  • Wojciech Brzyski (2 rok mgr, gospodarka przestrzenna)
  • Kamil Gleń (1 rok mgr, historia)
  • Sylwia Janiarczyk (1 rok mgr, archiwistyka, zarządzanie dokumentacją
    i infobrokerstwo)
  • Dominika Karaś (1 rok mgr, archiwistyka, zarządzanie dokumentacją
    i infobrokerstwo)
  • Bartłomiej Pietras (2 rok mgr, informatyka)
  • Damian Serwatka (2 rok mgr, informatyka)
  • Marta Błaszczak (1 rok, sztuka i edukacja)
  • Concetta Grazia Colandrea (3 rok, sztuka i edukacja)
  • Amanda Klekocka (2 rok, sztuka i edukacja)
  • Aleksandra Gałecka (1 rok mgr, matematyka)
  • Mateusz Warso (3 rok, matematyka)
  • Daria Wątorek (2 rok mgr, matematyka)
  • Wojciech Kegel (1 rok mgr, bezpieczeństwo państwa)
  • Wiktoria Dzianok (2 rok, bezpieczeństwo państwa)
  • Wiktoria Gadziała (1 rok, bezpieczeństwo państwa)
  • Konrad Mazgaj (1 rok mgr, bezpieczeństwo państwa)
  • Paulina Górska (3 rok, zarządzanie informacją i publikowanie cyfrowe)
  • Małgorzata Walo (3 rok, architektura informacji)
  • Aleksandra Kretek (3 rok, architektura informacji)
  • Szymon Majewski (1 rok mgr, administracja)
  • Natalia Śmietańska (1 rok mgr, administracja)
  • Julia Mazur (1 rok mgr, stosunki międzynarodowe)
  • Klaudia Kucharczyk (3 rok, stosunki międzynarodowe)
  • Norman Magiera (1 rok, stosunki międzynarodowe)
  • Kamila Jędryjas (1 rok, pedagogika)
  • Wiktoria Cieślikiewicz (1 rok mgr, pedagogika)
  • Dariusz Cherjan (2 rok mgr, pedagogika)
  • Jakub Ireneusz Gajda (3 rok, edukacja techniczno-informatyczna)
  • Joanna Podgórska (3 rok, inżynieria bezpieczeństwa)
  • Patrycja Kuchta (3 rok, edukacja techniczno-informatyczna)
  • Przemysław Zając (3 rok, filologia germańska)
  • Karolina Różewicz (1 rok, filologia romańska)
  • Kaja Kroczek (3 rok, filologia hiszpańska)
  • Olga Matysik (1 rok, filologia hiszpańska)
  • Wiktoria Wójtowicz (1 rok, filologia rosyjska)
  • Weronika Paluch (2 rok, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna)
  • Magdalena Pięta (2 rok, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna)
  • Julia Kochańska (3 rok, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna)
  • Weronika Dziubek (3 rok, pedagogika specjalna)
  • Aleksandra Kościółek (3 rok, pedagogika specjalna)
  • Aleksandra Cabała (1 rok mgr, pedagogika specjalna)
  • Artur Lechowicz (4 rok, prawo)
  • Maciej Lisowski (3 rok, prawo)
  • Wioletta Kilian (3 rok, prawo)
  • Emil Bojda (1 rok, prawo)
  • Maria Franelak (2 rok, psychologia)
  • Bartosz Brzostowski (4 rok, psychologia)
  • Magdalena Cież (3 rok, psychologia)
  • Julia Bochenek (1 rok, praca socjalna)
  • Klaudia Podolska (3 rok, praca socjalna)
  • Dominika Juda (2 rok, zarządzanie w służbach społecznych)
  • Julia Michałek (1 rok, design)
  • Agnieszka Tylka (2 rok, design)
  • Patrycja Poręba (2 rok, design)

Jako Samorząd Studentów koordynujemy wolontariat w Domu Studenckim Krakowiak, gdzie wolontariusze udzielają się jako tłumacze, pomagają w sortowaniu darów oraz zajmują się zabawą z dziećmi przebywającymi w akademiku.

Gorąco zachęcamy do dołączenia do wolontariatu, zgłoszenia przyjmujemy poprzez maila: samorzad@up.krakow.pl

Wszystkie aktualne informacje dot. pomocy znajdują się na stronie internetowej Uczelni 🔗.

Drodzy studenci!
Zasady przydziału miejsc w Domach Studenckich na rok akademicki 2022/2023 zostaną opublikowane wkrótce.

Przydatne linki:
 🔗 Strona internetowa Działu Spraw Studenckich
🔗 Strona internetowa Akademickiego Centrum Hotelowego

Skip to content