Druga tura wyborów uzupełniających do IRSS

Drodzy Studenci i Drogie Studentki Instytutu Nauk o Informacji oaz Instytutu Bezpieczeństwa i Informatyki!

Ogłaszamy drugą turę wyborów w związku z: koniecznością dopełnienia składu IRSS Instytutu Nauk o Informacji – swoje kandydatury możecie zgłaszać pod linkiem: https://forms.office.com/e/ycjDiPCXhT oraz z koniecznością dogrywki pomiędzy Rozalią Gadziałą i Weroniką Zimny w celu obsadzenia ostatniego wakatu w IRSS. Wybory odbędą się już w najbliższy piątek.

Sprawdzajcie swoje skrzynki mailowe – zagłosować możecie logując się do aplikacji danymi, którymi logujecie się do Wirtualnej Uczelni.

Jako Samorząd Studentów koordynujemy wolontariat w Domu Studenckim Krakowiak, gdzie wolontariusze udzielają się jako tłumacze, pomagają w sortowaniu darów oraz zajmują się zabawą z dziećmi przebywającymi w akademiku.

Gorąco zachęcamy do dołączenia do wolontariatu, zgłoszenia przyjmujemy poprzez maila: samorzad@up.krakow.pl

Wszystkie aktualne informacje dot. pomocy znajdują się na stronie internetowej Uczelni 🔗.

Drodzy studenci!
Szczegółowe informacje oraz harmonogram przyjmowania wniosków na rok akademicki 2022/2023 dostępne są na stronie Działu Spraw Studenckich.

Przydatne linki:
 🔗 Strona internetowa Działu Spraw Studenckich