Druga tura wyborów uzupełniających do IRSS

Drodzy Studenci i Drogie Studentki Instytutu Nauk o Informacji oaz Instytutu Bezpieczeństwa i Informatyki!

Ogłaszamy drugą turę wyborów w związku z: koniecznością dopełnienia składu IRSS Instytutu Nauk o Informacji – swoje kandydatury możecie zgłaszać pod linkiem: https://forms.office.com/e/ycjDiPCXhT oraz z koniecznością dogrywki pomiędzy Rozalią Gadziałą i Weroniką Zimny w celu obsadzenia ostatniego wakatu w IRSS. Wybory odbędą się już w najbliższy piątek.

Sprawdzajcie swoje skrzynki mailowe – zagłosować możecie logując się do aplikacji danymi, którymi logujecie się do Wirtualnej Uczelni.