Listy przydzielonych akademików I TURA

Studenci,

Publikujemy listy osób przyjętych do domów studenckich. Prosimy nie brać pod uwagę wiadomości, które przyszły na Wasze skrzynki pocztowe. Poniższe listy są wiążące. 

Przypominamy, że w przypadku, gdy akademik zostanie przyznany, należy w ciągu 14 dni dokonać wpłaty tzw. opłaty rezerwacyjnej za miejsce w wysokości 445 zł, która będzie zaliczona na poczet październikowej opłaty za miejsce w akademiku! W przypadku  braku zarejestrowania powyższej opłaty na koncie Uczelni, przyznane miejsce w akademiku przepada i student będzie musiał ponownie składać wniosek o akademik.

 Opłata rezerwacyjna nie dotyczy akademika Akropol” – prosimy nie dokonywać wpłaty opłaty rezerwacyjnej w przypadku otrzymania akademika Akropol.

 Opłatę rezerwacyjną należy wpłacić na konto Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (ul. Podchorązych 2, 30-084 Kraków), nr konta w Banku PKO BP: 43 1020 2892 0000 5702 0459 9272, Kod BIC (Swift): BPKOPLPW (dotyczy przelewów z zagranicy)

 Kwota: 445 zł

Tytuł przelewu: opłata rezerwacyjna za DS. NAZWA AKADEMIKA + IMIĘ I NAZWISKO STUDENTA 

Studenci, którzy otrzymali przydział do DS. Akropolmają obowiązek zarejestrować się w informatycznym systemie centralnego rozdziału miejsc, który jest dostępny pod adresem https://akademik.agh.edu.pl w terminie do 19 lipca!

Akropol

Atol

Krakowiak

Zaułek

Za Kolumnami