DS. Zaułek ważna informacja!

Szanowni Studenci,

z przykrością musimy Was poinformować, iż w roku akademickim 2019/2020 Dom Studencki „Zaułek”, nie będzie oddany do użytku. Co oznacza, że wszystkie osoby, które dostały przydział do DS. Zaułek nie będą mieli możliwości zakwaterowania we wrześniu.

Ale nie martwcie się!

Wraz z pomocą Władz naszej Uczelni udało się nam znaleźć alternatywę w DS. Akropol, który jest usytuowany niecałe 10 minut od naszej Alma mater. Osoby, które są zainteresowane przejściem do DS.Akropol proszone są o zarejestrowanie się w systemie centralnego rozdziału miejsc AGH https://akademik.agh.edu.pl

Odpłatność za miejsce w akropolu wynosi 410 zł, płatne do 15 dnia każdego miesiąca na konto, które będzie podane w akademiku w październiku. Nie ma żadnej kaucji, ani opłaty rezerwacyjnej.

Wszelkie opłaty rezerwacyjne dokonywane na poczet październikowej opłaty za miejsce w DS.Zaułek zostaną zwrócone na konta, z których te przelewy zostały zrobione.

Opóźnienia nie są spowodowane z naszej winy ani z winy Uczelni. Wykonawca, który podjął się remontu nie dotrzymał wyznaczonego terminu.