Druga tura przyjmowania wniosków o akademiki

Za kilka dni rusza druga tura składania podań o miejsca w akademikach!

👉 od 1 do 20 sierpnia 2020 r. (ogłoszenie wyników przydziału nastąpi 26 sierpnia)

W podanym wyżej terminie wnioski mogą składać wszyscy studenci, zarówno studenci przyjęci na studia, jak i studenci lat starszych.

Studenci posiadający orzeczony stopień niepełnosprawności, podania powinni składać również w taki sam sposób i w takich samych terminach.

Podania o akademik przyjmowane będą wyłącznie elektronicznie, za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie 👉 https://stypendia.up.krakow.pl/

Formularz elektroniczny prosimy wypełniać z należytą uwagą. Prosimy o posługiwanie się tylko i wyłącznie mailem założonym przez Uczelnię, czyli: imię.nazwisko@student.up.krakow.pl

Inne maile nie będą przyjmowane przez system. Tylko osoby przyjęte na pierwszy rok studiów mogą posłużyć się swoim prywatnym adresem e-mail. Każdy student, po wypełnieniu i zaakceptowaniu formularza, otrzyma automatycznego maila z informacją potwierdzającą złożenie wniosku. Informacje o ewentualnych dalszych krokach związanych z rozpatrywaniem podań będą przesyłane na wskazanego maila. Prosimy o regularne sprawdzanie swojej skrzynki mailowej.

Ważną informacją jest to, iż ubiegając się o miejsce w akademiku, wystarczy wypełnić tylko i wyłącznie formularz elektroniczny. Nie dołącza się żadnych dokumentów potwierdzających dochody. Skala punktowa obowiązująca przy rozdziale miejsc w domach studenckich na rok 2021/2021 znajduje się TUTAJ. Przed złożeniem podania, student powinien zapoznać się z Zasadami przydzielania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2020/2021.